DFE201612P-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE201612P-2R2M=P2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFE201612P-2R2M=P2
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.1A 144 MOHM
Fitxak: DFE201612P-2R2M=P2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DFE201612P-2R2M=P2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFE201612P-2R2M=P2 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.1A 144 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 171798 pcs Datuen fitxa DFE201612P-2R2M=P2.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Shielded Series DFE201612P
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 490-10620-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 144 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 144 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.1A Uneko - Saturazioa -