DEHR33D392KB4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEHR33D392KB4B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DEHR33D392KB4B
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3900PF 2KV RADIAL
Fitxak: 1.DEHR33D392KB4B.pdf2.DEHR33D392KB4B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
DEHR33D392KB4Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DEHR33D392KB4B fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 3900PF 2KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148212 pcs Datuen fitxa 1.DEHR33D392KB4B.pdf2.DEHR33D392KB4B.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea R
Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm) Series DEH
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.906" (23.00mm)
Ezaugarriak High Voltage, Low Dissipation Factor Deskribapen zehatza 3900pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
kapazitantzia 3900pF eskaerak General Purpose