DECB33J471KC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DECB33J471KC4B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DECB33J471KC4B
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 6.3KV RADIAL
Fitxak: 1.DECB33J471KC4B.pdf2.DECB33J471KC4B.pdf3.DECB33J471KC4B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DECB33J471KC4Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DECB33J471KC4B fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 470PF 6.3KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6300V (6.3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea B
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series DEC
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 490-4098
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) Ezaugarriak High Voltage, Flame Retardant
Deskribapen zehatza 470pF ±10% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor B Radial, Disc kapazitantzia 470pF