DEBB33F331KC3B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEBB33F331KC3B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DEBB33F331KC3B
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 3.15KV RADIAL
Fitxak: 1.DEBB33F331KC3B.pdf2.DEBB33F331KC3B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DEBB33F331KC3Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DEBB33F331KC3B fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 330PF 3.15KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235440 pcs Datuen fitxa 1.DEBB33F331KC3B.pdf2.DEBB33F331KC3B.pdf
Tentsioaren balioa 3150V (3.15kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea B
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm) Series DEB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 490-4286
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 3150V (3.15kV) Ceramic Capacitor B Radial, Disc kapazitantzia 330pF