DE2F3KY103MN3AM02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2F3KY103MN3AM02F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DE2F3KY103MN3AM02F
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL
Fitxak: 1.DE2F3KY103MN3AM02F.pdf2.DE2F3KY103MN3AM02F.pdf3.DE2F3KY103MN3AM02F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
DE2F3KY103MN3AM02Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DE2F3KY103MN3AM02F fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea F
Tamaina / dimentsioa 0.551" Dia (14.00mm) Series KY
balorazio X1, Y2 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 490-9564-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor F Radial, Disc kapazitantzia 10000pF