DE2E3KY152MN2AM01F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2E3KY152MN2AM01F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DE2E3KY152MN2AM01F
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL
Fitxak: 1.DE2E3KY152MN2AM01F.pdf2.DE2E3KY152MN2AM01F.pdf3.DE2E3KY152MN2AM01F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
DE2E3KY152MN2AM01Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DE2E3KY152MN2AM01F fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea E
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm) Series KY
balorazio X1, Y2 Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 490-9552-3
DE2E3KY152MN2AM01F-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor E Radial, Disc kapazitantzia 1500pF