DE2B3SA331KN3AT02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2B3SA331KN3AT02F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DE2B3SA331KN3AT02F
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 250V RAD
Fitxak: 1.DE2B3SA331KN3AT02F.pdf2.DE2B3SA331KN3AT02F.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
DE2B3SA331KN3AT02Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DE2B3SA331KN3AT02F fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 330PF 250V RAD Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 899391 pcs Datuen fitxa 1.DE2B3SA331KN3AT02F.pdf2.DE2B3SA331KN3AT02F.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea B
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm) Series DE2
RoHS egoera RoHS Compliant balorazio X1, Y2
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Disc
Beste izenak 490-16226-3 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor B Radial, Disc kapazitantzia 330pF