DE1B3KX331KA4BP01F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE1B3KX331KA4BP01F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DE1B3KX331KA4BP01F
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 300VAC RADIAL
Fitxak: 1.DE1B3KX331KA4BP01F.pdf2.DE1B3KX331KA4BP01F.pdf3.DE1B3KX331KA4BP01F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DE1B3KX331KA4BP01Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DE1B3KX331KA4BP01F fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 330PF 300VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 300VAC tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea B
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm) Series KX
balorazio X1, Y1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 490-9365
DE1B3KX331KA4BP01F-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 300VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc kapazitantzia 330pF