BLM18BB331SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLM18BB331SN1D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Fitxak: 1.BLM18BB331SN1D.pdf2.BLM18BB331SN1D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BLM18BB331SN1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLM18BB331SN1D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 873010 pcs Datuen fitxa 1.BLM18BB331SN1D.pdf2.BLM18BB331SN1D.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series EMIFIL®, BLM18
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 490-5249-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 330 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.037" (0.95mm) Iragazki mota Signal Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 580 mOhm Uneko balorazioa (Max) 400mA