BLM15PX471SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM15PX471SN1D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLM15PX471SN1D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Fitxak: 1.BLM15PX471SN1D.pdf2.BLM15PX471SN1D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
BLM15PX471SN1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLM15PX471SN1D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 564653 pcs Datuen fitxa 1.BLM15PX471SN1D.pdf2.BLM15PX471SN1D.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series EMIFIL®, BLM15
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 490-10662-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 470 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.022" (0.55mm) Iragazki mota Power Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 200 mOhm Uneko balorazioa (Max) 1A