BLM03HD182FZ1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03HD182FZ1D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLM03HD182FZ1D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0201 1LN
Fitxak: 1.BLM03HD182FZ1D.pdf2.BLM03HD182FZ1D.pdf3.BLM03HD182FZ1D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
BLM03HD182FZ1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLM03HD182FZ1D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0201 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series BLM
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 490-15014-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 1.8 kOhms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.013" (0.33mm) Iragazki mota Signal Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 3.8 Ohm Uneko balorazioa (Max) 100mA