#B966AS-100M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
#B966AS-100M=P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: #B966AS-100M=P3
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND
Fitxak: #B966AS-100M=P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
#B966AS-100M=P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia #B966AS-100M=P3 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195285 pcs Datuen fitxa #B966AS-100M=P3.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
estali Shielded Series -
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 490-14123-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.268" (6.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 10µH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 28 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 28 mOhm Max
Uneko balorazioa 4.3A Uneko - Saturazioa 4.4A