#B953AS-220M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
#B953AS-220M=P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: #B953AS-220M=P3
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND
Fitxak: #B953AS-220M=P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
#B953AS-220M=P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia #B953AS-220M=P3 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63476 pcs Datuen fitxa #B953AS-220M=P3.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
estali Shielded Series -
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 490-14097-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.268" (6.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 46 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 46 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.9A Uneko - Saturazioa 3.6A