B1135AS-330M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1135AS-330M=P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B1135AS-330M=P3
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND
Fitxak: B1135AS-330M=P3.pdf
  • Mezua
B1135AS-330M=P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B1135AS-330M=P3 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3972 pcs Datuen fitxa B1135AS-330M=P3.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 2-SMD Tamaina / dimentsioa 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
estali Shielded Series -
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 490-14246-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 110 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 110 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.9A Uneko - Saturazioa 1.4A