1277AS-H-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1277AS-H-2R2M=P2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1277AS-H-2R2M=P2
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.1A 84 MOHM SMD
Fitxak: 1277AS-H-2R2M=P2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
1277AS-H-2R2M=P2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1277AS-H-2R2M=P2 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.1A 84 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 570341 pcs Datuen fitxa 1277AS-H-2R2M=P2.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Shielded Series DFE322512C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 490-10592-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 84 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 84 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.1A Uneko - Saturazioa 2.6A