1276AS-H-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1276AS-H-2R2M=P2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1276AS-H-2R2M=P2
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.6A 118 MOHM
Fitxak: 1276AS-H-2R2M=P2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
1276AS-H-2R2M=P2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1276AS-H-2R2M=P2 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.6A 118 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 511090 pcs Datuen fitxa 1276AS-H-2R2M=P2.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Shielded Series DFE322510C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 490-10583-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 118 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 118 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.6A Uneko - Saturazioa 2.2A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1276AS-H-6R8M=P2
1276AS-H-6R8M=P2
fabrikatzaileak: Murata Electronics North America
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 1A 378 MOHM SMD
Stockean: 515835 pcs
Deskarga: 1276AS-H-6R8M=P2.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERMINAL MARKER DEK 8 FWZ
Stockean: 18713 pcs
Deskarga: 1276960141.pdf
RFQ
1276AS-H-1R5M=P2
1276AS-H-1R5M=P2
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 2.1A 87 MOHM SMD
Deskarga: 1276AS-H-1R5M=P2.pdf
1276AS-H-4R7M=P2
1276AS-H-4R7M=P2
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 1.2A 264 MOHM