1269AS-H-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1269AS-H-2R2M=P2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1269AS-H-2R2M=P2
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.9A 156 MOHM
Fitxak: 1269AS-H-2R2M=P2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1269AS-H-2R2M=P2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1269AS-H-2R2M=P2 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.9A 156 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223305 pcs Datuen fitxa 1269AS-H-2R2M=P2.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series DFE252010C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 490-10575-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 156 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 156 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.9A Uneko - Saturazioa -