1229AS-H-2R0M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
1229AS-H-2R0M=P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1229AS-H-2R0M=P3
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND
Fitxak: 1229AS-H-2R0M=P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1229AS-H-2R0M=P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1229AS-H-2R0M=P3 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135729 pcs Datuen fitxa 1229AS-H-2R0M=P3.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.146" L x 0.154" W (3.70mm x 3.90mm)
estali Shielded Series -
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 490-14171-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 88 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 88 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.7A Uneko - Saturazioa 1.5A