MT200A2W-H5-US-CP
Multi-Tech Systems, Inc.Multi-Tech Systems, Inc.
Multi-Tech Systems, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MT200A2W-H5-US-CP
Fabrikatzaileak / Marka: Multi-Tech Systems, Inc.
Produktuaren Deskribapena HSPA+ SERIES 200 A-TO-W CONVERTE
Fitxak: 1.MT200A2W-H5-US-CP.pdf2.MT200A2W-H5-US-CP.pdf
Stock egoera 366 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 366 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MT200A2W-H5-US-CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MT200A2W-H5-US-CP fabrikatzailea Multi-Tech Systems, Inc.
deskribapena HSPA+ SERIES 200 A-TO-W CONVERTE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 366 pcs Datuen fitxa 1.MT200A2W-H5-US-CP.pdf2.MT200A2W-H5-US-CP.pdf
Series MultiConnect® AW sentikortasuna -
Energia - Irteera - Modulazioa edo protokoloa HSPA+
Interface - Funtzio Analog to Wireless Converter
Frequency 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza RF Analog to Wireless Converter 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz HSPA+ 21Mbps Datu-tasa (gehienez) 21Mbps