MNS2-9-IN-PS-050
MonnitMonnit
MNS2-9-IN-PS-050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNS2-9-IN-PS-050
Fabrikatzaileak / Marka: Monnit
Produktuaren Deskribapena ALTA INDUSTRIAL WIRELESS PRESSUR
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 230 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 230 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MNS2-9-IN-PS-050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNS2-9-IN-PS-050 fabrikatzailea Monnit
deskribapena ALTA INDUSTRIAL WIRELESS PRESSUR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 230 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 3.8 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Absolute Port Style Threaded
Portuaren tamaina Male - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Box
Irteerako mota Analog Voltage Beste izenak 1859-1076
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Presio operatiboa 50 PSI (344.74 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehieneko presioa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT Box zehaztasun ±0.5%