UPTB10E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
UPTB10E3/TR7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPTB10E3/TR7
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10V 18V POWERMITE 1
Fitxak: UPTB10E3/TR7.pdf
  • Mezua
UPTB10E3/TR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPTB10E3/TR7 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 10V 18V POWERMITE 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5064 pcs Datuen fitxa UPTB10E3/TR7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Powermite 1 (DO216-AA) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1000W (1kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-216AA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.33A Edukiera @ maiztasuna -