UPT33E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPT33E3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPT33E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1
Fitxak: UPT33E3/TR13.pdf
  • Mezua
UPT33E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPT33E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4197 pcs Datuen fitxa UPT33E3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 56.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea Powermite 1 (DO216-AA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1000W (1kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-216AA Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.65A