UPS3100E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPS3100E3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS3100E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 3A POWERMITE
Fitxak: UPS3100E3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPS3100E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS3100E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 3A POWERMITE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73204 pcs Datuen fitxa UPS3100E3/TR13.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 760mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea Powermite 3 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Powermite®3 Beste izenak UPS3100E3/TR13CT
UPS3100E3CT
UPS3100E3CT-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 3A Surface Mount Powermite 3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F 85pF @ 4V, 1MHz Oinarriaren zati kopurua UPS3100