SMLJ90CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ90CAE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMLJ90CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Fitxak: SMLJ90CAE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMLJ90CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMLJ90CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 90V 146V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67315 pcs Datuen fitxa SMLJ90CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 90V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 146V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 100V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Edukiera @ maiztasuna -