SMLJ75CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ75CAE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMLJ75CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Fitxak: SMLJ75CAE3/TR13.pdf
  • Mezua
SMLJ75CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMLJ75CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 75V 121V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70334 pcs Datuen fitxa SMLJ75CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 75V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 121V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 83.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.8A Edukiera @ maiztasuna -