SMLJ58CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ58CAE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMLJ58CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Fitxak: SMLJ58CAE3/TR13.pdf
  • Mezua
SMLJ58CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMLJ58CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63049 pcs Datuen fitxa SMLJ58CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 Oinarriaren zati kopurua SMLJ58
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMLJ6.0A
SMLJ6.0A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 6V 10.3V SMC
Stockean: 222829 pcs
Deskarga: SMLJ6.0A.pdf
RFQ
SMLJ58CE3/TR13
SMLJ58CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 58V 103V DO214AB
Stockean: 75622 pcs
Deskarga: SMLJ58CE3/TR13.pdf
RFQ
SMLJ58CA
SMLJ58CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V SMC