SMLJ28E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ28E3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMLJ28E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28V 50V DO214AB
Fitxak: SMLJ28E3/TR13.pdf
  • Mezua
SMLJ28E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMLJ28E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 28V 50V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80999 pcs Datuen fitxa SMLJ28E3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 50V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 60A