SMDA24-6E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMDA24-6E3/TR7
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 55V 8SO
Fitxak: SMDA24-6E3/TR7.pdf
  • Mezua
SMDA24-6E3/TR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMDA24-6E3/TR7 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 24V 55V 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64610 pcs Datuen fitxa SMDA24-6E3/TR7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 55V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 6
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series TVSarray™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 88pF @ 1MHz Oinarriaren zati kopurua SMDA24