SMCJ5647/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ5647/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ5647/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 31.6V 56.4V DO214AB
Fitxak: SMCJ5647/TR13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMCJ5647/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ5647/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 31.6V 56.4V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 95450 pcs Datuen fitxa SMCJ5647/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 31.6V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 56.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 35.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)