SMCJ400E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ400E3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ400E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 400V DO214AB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMCJ400E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ400E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 400V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113522 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 400V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) - Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua SMCJ400
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ40A
SMCJ40A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 40V 64.5V SMC
Stockean: 367587 pcs
Deskarga: SMCJ40A.pdf
RFQ
SMCJ408CA
SMCJ408CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 408V 658V SMC
Stockean: 258699 pcs
Deskarga: SMCJ408CA.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Deskarga: SMCJ40A.pdf
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.