SMCJ220CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ220CE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ220CE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 220V DO214AB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMCJ220CE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ220CE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 220V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136164 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 220V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) - Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount