SMCJ180E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ180E3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ180E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 180V DO214AB
Fitxak:
  • Mezua
SMCJ180E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ180E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 180V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202302 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 180V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) - Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)