SMCJ170CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ170CE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ170CE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 170V 304V DO214AB
Fitxak: SMCJ170CE3/TR13.pdf
  • Mezua
SMCJ170CE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ170CE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 170V 304V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 207366 pcs Datuen fitxa SMCJ170CE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 170V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 304V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 189V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A Edukiera @ maiztasuna -