SMCJ150AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ150AE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ150AE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Fitxak: SMCJ150AE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMCJ150AE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ150AE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 233634 pcs Datuen fitxa SMCJ150AE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A