SMBJ64CAE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ64CAE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ64CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64VWM 103VC SMBJ
Fitxak: SMBJ64CAE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBJ64CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ64CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena TVS DIODE 64VWM 103VC SMBJ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 424991 pcs Datuen fitxa SMBJ64CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 71.1V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64V Tentsioa - Tasa SMBJ (DO-214AA)
Mota Zener Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 600W Energia - Peak Pulse 5.8A
polarizazio DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMBJ64CAE3/TR13 deskribapena TVS DIODE 64VWM 103VC SMBJ
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103V Edukiera @ maiztasuna -