SMBJ6.5AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ6.5AE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ6.5AE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Fitxak: SMBJ6.5AE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBJ6.5AE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ6.5AE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 436299 pcs Datuen fitxa SMBJ6.5AE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 6.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 11.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.22V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A