SMBJ5928C/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ5928C/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ5928C/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
Fitxak: SMBJ5928C/TR13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBJ5928C/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ5928C/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 13V 2W SMBJ Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55558 pcs Datuen fitxa SMBJ5928C/TR13.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 13V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA)
Series - Energia - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 7 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 13V 2W ±2% Surface Mount SMBJ (DO-214AA)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 9.9V Oinarriaren zati kopurua SMBJ5928