SMBJ200CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ200CAE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ200CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 200V DO214AA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBJ200CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ200CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 200V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 242771 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 200V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) - Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 Oinarriaren zati kopurua SMBJ200
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ200CA
SMBJ200CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 200V 324V DO214AA
Stockean: 424673 pcs
Deskarga: SMBJ200CA.pdf
RFQ
SMBJ20A
SMBJ20A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V SMB