SMBJ150CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ150CAE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ150CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Fitxak: SMBJ150CAE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBJ150CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ150CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 427759 pcs Datuen fitxa SMBJ150CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A Edukiera @ maiztasuna -