SMBJ12CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ12CAE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ12CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
Fitxak: SMBJ12CAE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBJ12CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ12CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 409528 pcs Datuen fitxa SMBJ12CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A Edukiera @ maiztasuna -