SMBG5350C/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBG5350C/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 5W SMBG
Fitxak: SMBG5350C/TR13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMBG5350C/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBG5350C/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 13V 5W SMBG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 46560 pcs Datuen fitxa SMBG5350C/TR13.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 13V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 1A
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SMBG (DO-215AA)
Series - Energia - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-215AA, SMB Gull Wing
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 2.5 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 13V 5W ±2% Surface Mount SMBG (DO-215AA)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 9.4V Oinarriaren zati kopurua SMBG5350