SMAJ6.5E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ6.5E3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ6.5E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.5V 12.3V DO214AC
Fitxak: SMAJ6.5E3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMAJ6.5E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ6.5E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 6.5V 12.3V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 639658 pcs Datuen fitxa SMAJ6.5E3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 6.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 12.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.22V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40.7A