SMAJ5928E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ5928E3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ5928E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 3W DO214AC
Fitxak: SMAJ5928E3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
SMAJ5928E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ5928E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 13V 3W DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191777 pcs Datuen fitxa SMAJ5928E3/TR13.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 13V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±20% Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMAJ)
Series - Energia - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 7 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 13V 3W ±20% Surface Mount DO-214AC (SMAJ)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 9.9V Oinarriaren zati kopurua SMAJ5928