SMAJ58AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ58AE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ58AE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V DO214AC
Fitxak: SMAJ58AE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMAJ58AE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ58AE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 673117 pcs Datuen fitxa SMAJ58AE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.3A