SMAJ4468E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ4468E3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ4468E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 1.5W DO214AC
Fitxak: SMAJ4468E3/TR13.pdf
  • Mezua
SMAJ4468E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ4468E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 13V 1.5W DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6643 pcs Datuen fitxa SMAJ4468E3/TR13.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 13V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMAJ)
Series - Energia - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 8 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 13V 1.5W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMAJ)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 10.4V