SMAJ180E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ180E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 180V DO214AC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMAJ180E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ180E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 180V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 634851 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 180V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) - Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)