SMAJ160E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMAJ160E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 160V 287V DO214AC
Fitxak: SMAJ160E3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMAJ160E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMAJ160E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 160V 287V DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 647974 pcs Datuen fitxa SMAJ160E3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 160V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 287V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 178V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.7A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua SMAJ160
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMAJ160CAHM2G
SMAJ160CAHM2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 160V 259V DO214AC
Stockean: 879426 pcs
Deskarga: SMAJ160CAHM2G.pdf
RFQ
SMAJ16A R3G
SMAJ16A R3G
deskribapena: TVS DIODE 16V 26V DO214AC