SM16LC24E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM16LC24E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 55V 16SO
Fitxak: SM16LC24E3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SM16LC24E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM16LC24E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 24V 55V 16SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33877 pcs Datuen fitxa SM16LC24E3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 55V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 8
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea 16-SO
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 25pF @ 1MHz Oinarriaren zati kopurua SM16LC24