SK15E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SK15E3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK15E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AA
Fitxak: SK15E3/TR13.pdf
  • Mezua
SK15E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK15E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5785 pcs Datuen fitxa SK15E3/TR13.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 720mV @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 50V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AA (SMBJ) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 50V 1A Surface Mount DO-214AA (SMBJ) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 50V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -
Oinarriaren zati kopurua SK15
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SK15TR
SK15TR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SMB
Stockean: 2152270 pcs
Deskarga: SK15TR.pdf
RFQ
SK15B R5G
SK15B R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AA
Stockean: 1066454 pcs
Deskarga: SK15B R5G.pdf
RFQ
SK15AEG30
SK15AEG30
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH KEYLK 5POS SP5T 0.4VA 28V
Deskarga: SK15AEG30.pdf
SK15H45 R0G
SK15H45 R0G
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 45V 15A R-6