MXSMLJ15CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXSMLJ15CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena HI REL TVS
Fitxak: MXSMLJ15CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
  • Mezua
MXSMLJ15CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXSMLJ15CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena HI REL TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 5408 pcs Datuen fitxa MXSMLJ15CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 15V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 24.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 16.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMLJ (DO-214AB) Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak MXSMLJ15CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A Edukiera @ maiztasuna -